Poziv za iskaz interesa dobavljačima

Objavljeno: 25.07.2018.

JAVNI POZIV

za otvoreni iskaz interesa dobavljačima za ostvarivanje pogodnosti članovima Hrvatske poljoprivredne komore

Svrha javnog poziva:

Svrha javnog poziva je sklapanje ugovornih odnosa sa dobavljačima/tvrtkama i Hrvatskom poljoprivrednom komorom u svrhu ostvarivanja pogodnosti članovima Hrvatske poljoprivredne komore.

U vrijeme napredne tehnologije i različitih inovacija važno je ostati konkurentan uz zadržavanje kvalitete, a trud i rad poljoprivrednih proizvođača koji ovisi o vremenskim prilikama i drugim faktorima u rizičnom su položaju.

Kako bi pomogli poljoprivrednicima ka ostvarenju njihovih planova i proširenja proizvodnog programa i ruralnih gospodarstva, te kako bi potakli mlade na ostanak na selu ili vraćanje u njega, želimo im omogućiti olakšice u vidu resursa koje poljoprivrednici u svojoj proizvodnji koriste.

Pozivamo sve zainteresirane subjekte – pravne i/ili fizičke osobe, da ponude partnerstvo u smislu poslovno tehničke suradnje s Hrvatskom poljoprivrednom komorom te da nam dostave svoju ponudu.

Ponuda treba sadržavati:

• Informacije o pravnoj ili fizičkoj osobi
  • Prijedlog načina suradnje

S odabranim partnerom/partnerima HPK će potpisati ugovor o poslovno tehničkoj suradnji.

Iskaz interesa potrebno je uputiti na e-mail: komora@komora.hr