HPK svim poljoprivrednicima želi Sretne Blagdane!

Objavljeno: 23.12.2021.

Godinu iza nas obilježili su veliki poremećaji na svjetskom tržištu hrane što se odrazilo i na situaciju u Hrvatskoj. Bili smo suočeni sa brojnim problemima, a na kraju ove godine donosimo i novi Strateški plan RH koji će odrediti smjer poljoprivrede za razdoblje od 2023. do 2027. godine u sklopu Zajedničke poljoprivredne politike EU. Vjerujemo kako ćemo u tom razdoblju pokrenuti novi, snažniji investicijski ciklus u našu poljoprivredu i učiniti je konkurentnijom i produktivnijom te da će dohodak naših poljoprivrednika i proizvodnja rasti. U ovim Blagdanskim danima još jednom želimo apelirati i potaknuti naše vjerne potrošače, koji su nam najvažniji, da pri odabiru proizvoda biraju domaću hranu, jer je i to način da sačuvamo domaću proizvodnju. Vjerujemo da ćemo i kroz nove izbore u Hrvatskoj poljoprivrednoj komori u idućoj godini imati još reprezentativniji sastav skupštine HPK, te da ćemo svi zajedno učiniti sve za dobrobiti i poboljšanje naše proizvodnje i opstanak ruralnih krajeva Hrvatske. To je naša obveza, cilj i želja.

Zato svim poljoprivrednim proizvođačima, našim partnerima i potrošačima u ovim svečanim danima koje ćete provesti uz svoje obitelji i domaću, hrvatsku hranu želimo:

SRETNE I BLAGOSLOVLJENE BLAGDANE!

Hrvatska poljoprivredna komora