Anketni upitnik za poljoprivrednike – Odluke od APPRRR

Objavljeno: 16.12.2020.

Poštovani poljoprivrednici,

Hrvatska poljoprivredna komora zaprima mnogobrojne pritužbe svojih članova vezano za Odluke o povratu sredstava od Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu, ruralnom razvoju (APPRRR) te za negativno ocijenjene projekte iz Mjera Ruralnog razvoja.

Na dobivene Odluke korisnici su se žalili, ali nisu dobili nikakav odgovor niti od APPRRR niti od Ministarstva poljoprivrede i nakon svih proteklih rokova (nastala je ogluha). Neki korisnici uopće nisu primili nikakve odluke iz prethodnih godina, prema kojima bi uopće mogli tražiti „pravni lijek“.

Sukladno odluci Upravnog odbora HPK, ljubazno molimo, ukoliko ste imali istu ili sličnu situaciju, da nas kontaktirate putem e-maila: komora@komora.hr ili popunite dolje navedeni anketni upitnik. Obavezno nam dostavite iznos ukraćenih sredstava.