1. konstituirajuća sjednica Odbora za konjogojstvo

Objavljeno: 07.10.2019.

U četvrtak, 3. listopada 2019. godine, održana je 1. konstituirajuća sjednica Odbora za konjogojstvo, Hrvatske poljoprivredne komore.

Za predsjednika Odbora odabran je potpredsjednik Hrvatske poljoprivredne komore Miško Šklempe, a za potpredsjednika Odbora dr.vet.med. Darko Selanec. Ostali Članovi Odbora su: Juraj Čiček, Hrvoje Grabić, Igor Hrastović, Damir Jakšić, Ivan Kuna, Josip Plavec, Zvonimir Dravinac, Darko Juras, Josip Seleš, Zdravko Petrović, Stjepan Šimundža, Bruno Kosar, Slaven Kolarić i Mirko Majsec.

Odbor je istaknuo da ima savjetodavno-koordinacijsku ulogu te da je njegova funkcija braniti, štititi i promicati interese svake vrste konja.
Sjednica je ujedno bila priprema za sastanak s ministricom Marijom Vučković, 7. listopada 2019. godine.