DONACIJE

Koordinacija pomoći i prikupljanja podataka o štetama na OPG-ima.

Hrvatska poljoprivredna komora u suradnji s poljoprivrednim proizvođačima diljem zemlje organizira prikupljanje, doniranje sredstava i koordinira pomoć za stradala obiteljska poljoprivredna gospodarstva u potresu.

Prema uputi predsjednika županijske komore Sisačko-moslavačke županije HPK Miška Šklempea i predsjednika županijske komore Zagrebačke županije HPK Juraja Čičeka osobe za kontakt vezano za koordinaciju na terenu (doniranje stočne hrane, gorivo, mehanizacija itd) su:

Donacija financijskih sredstava za stradale moguća je na humanitarni žiro-račun IBAN: HR3823400091510660279 u PBZ, SWIFT (BIC): PBZGHR2X.

Za sva pitanja vezana za donaciju financijskih sredstava kontaktirajte nas putem emaila: donacije@komora.hr

Poljoprivrednici nude pomoć u donaciji:

SIJENO U ROLOBALAMA

KUKURUZ, 4,5 TONA

OTPREMLJENO:

8 tona pšeničnog krmnog brašna,

Oko 20 tona kukuruznog šrota

Oko 5 tona hrane za svinje.